FESTYN RODZINNY KOLOROWEGO BOISKA

25 czerwca na stadionie w Doruchowie odbył się I Festyn Sportowo Rekreacyjny Szkółki Piłkarskiej Kolorowe Boisko w Doruchowie. Wspaniale dopisała pogoda, dzięki której na stadionie licznie pojawili się nasi mali piłkarze wraz z rodzicami. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in.: malowanie twarzy, turniej piłkarski Mini Euro 2016 w kategoriach U 8 i U 10, konkurencje sprawnościowe ( slalom piłkarski, strzały na małą i dużą bramkę), mecz piłkarski rodziców. Rodzice zadbali również o stronę kulinarną. Mali sportowcy i rodzice mogli posilić się kiełbaskami z grila, ochłodzić napojami i lodami oraz rozkoszować przepysznymi ciastami. Na stadionie panowała wspaniała piknikowa atmosfera "okraszona" meczem naszej reprezentacji narodowej, którą można był śledzić w strefie kibica uruchomionej na starej hali sportowej przez LZS w Doruchowie . Po zakończonych konkurencjach na wszystkie dzieci czekały zasłużone nagrody. Ostatnim punktem programu był mecz tatusiów gr. młodszej z gr. starszaków, który dostarczył wszystkim zgromadzonym kibicom niezapomnianych doznań. Niesieni wspaniałym dopingiem wygrali tatusiowie gr. młodszej 2:1. Na zwycięski zespół czekał Puchar przechodni Kolorowego Boiska.

Składam serdeczne podziękowania firmom i osobom prywatnym, które włączyły się w organizacje turnieju:

Firma Jarczak Przewozy autokarowe z Ostrzeszowa
Sklep Sportowy pani Kozłowskiej z Ostrzeszowa
Firma Lisa Net Piotr Lis z Doruchowa
Pan Jan Smug
Gminna Spółdzielnia "SCH" w Doruchowie
OSiR w Ostrzeszowie
Pani Angelika Lar
Pani Magdalena Wróbel

Pan Karol Pawlik

Specjalne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomagali w organizacji festynu.

Ps. Relacja foto już wkrótce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trener