Szanowni Rodzice, drogie dzieci, przyjaciele Kolorowego Boiska!!!

Miło mi poinformować Państwa, że jedna z największych firm w powiecie ostrzeszowskim Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI sp. z o.o. sp.k objęła wsparciem naszą szkółkę.
Dzięki pomocy Firmy Profi, dla naszych małych piłkarzy zostaną zakupione stroje meczowe, w których będą występować podczas rozgrywek ligowych Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Kaliszu oraz turniejach i imprezach sportowych na tereniepołudniowej wielkopolski.
Część środków zostanie wykorzystana na opłacenie przejazdów na mecze oraz organizację Turniejów Halowych, które odbędą się w miesiącu listopadzie, grudniu i styczniu w Hali Sportowej w Doruchowie.

W tym miejscu w imieniu swoim, dzieci i rodziców pragnę złożyć serdeczne podziękowania Zarządowi Wielkopolskiej Wytwórni Żywnośći Profisp. z o.o. sp.k za wspieranie i rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży z terenu powiatu ostrzeszowskiego.

Zdjęcie użytkownika Szkółka Piłkarska Kolorowe Boisko Doruchów.

Wiadomości (utwórz nową)